Home Zdrowie Lifting za pomocą botoksu

Lifting za pomocą botoksu

0
19

Powiększanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Powiększenie można osiągnąć za pomocą mniej lub bardziej inwazyjnych sposobów. Pacjenci, którzy chcą  powiększyć zbyt wąskie lub skorygować asymetryczne usta mogą skorzystać z szerokiej oferty wypełniaczy skórnych lub przeszczepu własnego tłuszczu.

Obecnie pomiędzy wielu dostępnymi jednym z najpopularniejszych wypełniaczy do zwiększania objętości ust jest Juvederm. Wypełniacz oparty jest na bazie kwasu hialuronowego to on powoduje zwiększenie objętości w skład którego wchodzi też środek znieczulający w postaci lidokainy. Użycie lidokainy uśmierza cierpienie pacjentów poprawiając w ten sposób warunki przeprowadzania zabiegów. Efekty stosowania wypełniaczy widoczne są przez okres 5-ciu do 8-miu miesięcy, maksymalnie do roku po aplikacji. Wraz z wiekiem na naszej twarzy ujawniają się  oznaki starzenia. Im bardziej się uwidaczniają tym   intensywniej poszukujemy sposobów by ten proces spowolnić. Jednym z rozwiązań może być botoks, który pomoże skutecznie wygładzać zmarszczki i zapobiegać ich pogłębieniu.

Wstrzyknięcie botoksu powoduje czasowe zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych do mięśni które powodują pojawianie się zmarszczek. Zastrzyki podawane są w wyższych obszarach twarzy gdzie likwiduje zmarszczki i linie między brwiami. To także dobra metoda na  zlikwidowanie „kurzych łapek” które formują się się w okolicach oczu. Botoks nie wymaga żadnego znieczulenia. W pierwszej kolejności trzeba ustalić miejsca wstrzyknięć  i informuje  o niezbędnych środkach ostrożności jakie powinniśmy podjąć. Cała procedura zajmie około 20 do 30 minut.

Powinniśmy jednak sprawdzić czy otrzymujemy  oryginalny preparat, który podaje  nam uprawniony do tego lekarz. W ten sposób wyeliminujemy ryzyko zbędnych rozczarowań i problemów wynikających z niewłaściwego zastosowania preparatu. W wyniku zabiegu przeprowadzonego przez nie przeszkoloną osobę, bądź podaniu nieprzetestowanej podróbki mogą wystąpić groźne powikłania. Najczęściej słyszy się  o opadaniu powieki, niewyraźnym widzeniu, kłopotach z wymową. Takie oszczędności w rzeczywistości wcale się nie opłacą. Tylko oryginalny, certyfikowany produkt w rękach doświadczonego lekarza jest gwarancją efektywnego i bezpiecznego odmłodzenia wyglądu twarzy. Więcej informacji na temat zabiegów można znaleźć na stronie Botoks Bydgoszcz

  • Jak szybko pozbyć się zmarszczek?

    Zmarszczki bardzo często są powodem wielu kompleksów wśród kobiet. Jest jednak na to rozwi…
Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Zdrowie
Dodawanie komentarzy wyłączone

Zobacz także

Jakie symbole możemy spotkać na odzieży patriotycznej?

Przemysł odzieżowy rozrasta się w zastraszającym tempie. Z roku na rok na Polskim rynku po…