Home Mieszkanie Nowe inwestycje na Tęczowym Osiedlu

Nowe inwestycje na Tęczowym Osiedlu

0
103

Przy ulicy Filarowej powstają Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz. Oferty są aktualne w blokach oznaczonych symbolami F-11 i F-9. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej. Budynki znajdują się na nowym osiedlu – Tęczowe Osiedle, gdzie dostępne są również domy jednorodzinne.

Deweloper oferuje mieszkania minimum 30m kw., jak również dwupoziomowe apartamenty. Bloki są wyposażone w podziemne garaże oraz komórki piwniczne. Warto zaznaczyć, że każde mieszkanie posiada również balkon. Analizując ofertę dewelopera SIM, rzuca się w oczy wyposażenie na wysokim poziomie. W standard mieszkania wchodzą antywłamaniowe drzwi, nowoczesne okna PCV, inteligentny system zarządzana mieszkaniem, wideodomofon oraz windy. Osiedle cały czas się rozbudowuje. Obecnie w ofercie jest ok. 40 mieszkań oraz domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Bloki mają być gotowe już w IV kwartale 2017 roku i planowane są dalsze inwestycje.

Osiedle Tęczowe jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji mieszkańców są duże i bezpieczne place zabaw, okolica jest monitorowana, a do szkół i przedszkoli nie jest daleko.

Deweloper oferuje również mieszkania na osiedlu Nd Brdą, gdzie na sprzedaż będą luksusowe apartamenty w stylu art deco. Istnieje tam duży kompleks budynków na zamkniętym osiedlu. Jeśli chodzi o same mieszkania, to metrażowo wygląda to podobnie jak na osiedlu Tęczowym – od 30-metrowej kawalerki do dwupoziomowego apartamentu (wszystkie we wcześniej wspomnianej aranżacji). Do dyspozycji mieszkańców będzie również siłownia.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Mieszkanie
Dodawanie komentarzy wyłączone

Zobacz także

Jakie symbole możemy spotkać na odzieży patriotycznej?

Przemysł odzieżowy rozrasta się w zastraszającym tempie. Z roku na rok na Polskim rynku po…